2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012

Úvodní strana

Výsledková listina

Soutěžící kapely

Porota

Pro novináře

Ke stažení

Porcelán
Česká Lípa


web: http://porcelan.ic.cz/

Josef Konrád - baskytara, vocal

Bedřich Stedile - sólová kytara, zpěv

Vladimír "Ringo" Stedile - 9 strunná kytara, zpěv

Repertoár
Pořadí Název skladby Autor hudby Autor textu Autorská Porta
1. Asfaltová ženská B. Stedile B. Stedile ANO
2. Havárie kamionu 49 B. Stedile B. Stedile ANO
3. Nejlepší kamarád B. Stedile B. Stedile ANO

     Kapela Porcelán vznikla na přelomu tisíciletí z rozmaru dvou šílenců, Bedřicha a Martina, kteří se jednoho dne potkali s kytarami u jednoho stolu. A protože rytmus nebyla naše silná stránka, angažovali jsme ještě Martinova bratra Pepíka, který se na stará kolena naučil hrát na basu. Tři šílenci se tedy rozhodli dobýt svět.
     Hráli jsme všude, kam nás vítr zavál, s prvními úspěchy i neúspěchy, a leckdy i náhoda napomohla k rozšíření naší působnosti po širším okolí nejen České Lípy. Vyzkoušeli jsme si, jak se hraje v malých salóncích restaurací, na velkých sálech kulturních domů i na malé korbě nákladního automobilu. Zahráli jsme si i na parníku (nebyl to Titanic…) a v roce 2001 jsme poprvé vyrazili na Trampskou Portu ve Vratislavicích nad Nisou. "Hrajeme pro radost" je Béďovo heslo a všichni s ním souhlasíme. Proto nás také potěšilo, že k dílčím úspěchům přibylo také vítězství v Severočeském oblastním kole Trampské Porty 2004.
     V září 2004 došlo ke změně složení kapely, odešel od nás kytarista a zpěvák Martin a vystřídal jej Vláďa Ringo (dříve skupina Paďouři). Tímto dochází též ke změnám v repertoáru, opustili jsme vody pop-music (i když ne úplně) a začali jsme se více věnovat country. Repertoár se obohatil mimo jiné i o songy z vlastní tvorby (texty a hudba - Béďa).


Partneři

Pořadatelé

Foto Porta

Foto countrybál

Návštěvní kniha

Odkazy

Webmaster

 © Kýsa 2007